Menu


slider nemazat

slider slider

Rychlý kontakt

 

Hana Vanišová

Revoluční  133 (vedle Kulturního domu)

33023 Nýřany
IČ: 41688341

+420775215860

ps-hanavanisova@seznam.cz

Stáhnout VCF

certifikat

NOVINKA

PAMÁTEČNÍ SKLO

Zvěčněte vzpomínku na milovanou osobu Památečním sklem

Památeční sklo je vytvořené spojením vysoce kvalitního křišťálu a malého množství popela zesnulého. Kombinaci jemného dekorování a popela vzniká neobyčejně krásný a jedinečný úkaz, který zvěčňuje vzpomínku na blízkou osobu.

VÍCE NA http://www.memoryurny.cz/

ps41-3int(1)

Novinky

Památeční sklo

14.8.2012

PAMÁTEČNÍ SKLO

Zvěčněte vzpomínku na milovanou osobu Památečním sklem

Památeční sklo je vytvořené spojením vysoce kvalitního křišťálu a malého množství popela zesnulého. Kombinaci jemného dekorování apopela vzniká neobyčejně krásný a jedinečný úkaz, který zvěčňuje vzpomínku na blízkou osobu.

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.Při úmrtí

Jak postupovat

- při úmrtí v bytě 

Nejdříve zavolejte lékaře: telefonní číslo 155. 
Přivolaný lékař ohledá zemřelého a vystaví "List o prohlídce zemřelého". Po této prohlídce zavolejte Vámi vybranou pohřební službu. Další služby budou provedeny na základě Vaší objednávky s pohřební službou.

 

 - při úmrtí na veřejnosti 

Stejně jako při úmrtí v bytě, musí být přivolán lékař k ohledání zemřelého. Pokud není na místě nikdo z příbuzných, zajistí

odvoz a dočasné uložení lékař nebo policie, která také rodinu informuje. Další služby budou provedeny na základě Vaší objednávky s pohřební službou.

 - při úmrtí v nemocnici nebo jiném zdravotním či sociálním zařízení 

Ohledací list vystaví místní lékař a příslušná organizace oznámí úmrtí rodinným příslušníkům. Převoz zesnulého a vyzvednutí nutných dokumentů vyřizuje Vámi oslovená pohřební služba. Stačí když nám zavoláte na nonstop linku 775 215 860 vše ostatní již zařídíme podle Vašich pokynů za vás.

 

 Pozor!!: Výběr pohřební služby je čistě a výhradně na rozhodnutí pozůstalých a neřídí se žádnými předpisy ani nařízeními. 

Službu objednáváte a stvrzujete až svým podpisem na objednávacím listě v kanceláři pohřební služby, nebo při sjednání doma.

Rozpracované úkony nebo přítomnost pohřební služby na místě úmrtí nejsou pro Vás závazné. Přivolanou pohřební službu policií nebo lékařem můžete odmítnout a zavolat si pohřební službu dle Vašeho výběru.

 Pokud již zemřelého pohřební služba odvezla z místa úmrtí do chladícího zařízení, nebo k nařízené pitvě, Vy si můžete pohřeb objednat u Vámi vybrané pohřební služby. Všechny tyto úkony jsou mezi pohřebními ústavy přeúčtovatelné.

 Některé firmy využívají rozpoložení pozůstalých a říkají, že musejí vše vyřizovat u nich. 

Náležitosti potřebné k vyřízení pohřbu:

  • občanský průkaz zemřelé(ho)

  • rodný list a oddací list zemřelé(ho)

  • občanský průkaz objednavatele

  • rodný list objenavatele

  • oděv pro zemřelé(ho) k uložení do rakve

  • případně fotografii zemřelé(ho) pro použití např. na parte

 

Oblečení pro úpravu zesnulého předáte přímo v naší kanceláři, nemáteli vhodný oděv k dispozici, oblečeme zesnulého do pohřebního oděvu, tzv. rubáše.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se