Menu


slider nemazat

slider slider

Rychlý kontakt

 

Hana Vanišová

Revoluční  133 (vedle Kulturního domu)

33023 Nýřany
IČ: 41688341

+420775215860

ps-hanavanisova@seznam.cz

Stáhnout VCF

certifikat

NOVINKA

PAMÁTEČNÍ SKLO

Zvěčněte vzpomínku na milovanou osobu Památečním sklem

Památeční sklo je vytvořené spojením vysoce kvalitního křišťálu a malého množství popela zesnulého. Kombinaci jemného dekorování a popela vzniká neobyčejně krásný a jedinečný úkaz, který zvěčňuje vzpomínku na blízkou osobu.

VÍCE NA http://www.memoryurny.cz/

ps41-3int(1)

Novinky

Památeční sklo

14.8.2012

PAMÁTEČNÍ SKLO

Zvěčněte vzpomínku na milovanou osobu Památečním sklem

Památeční sklo je vytvořené spojením vysoce kvalitního křišťálu a malého množství popela zesnulého. Kombinaci jemného dekorování apopela vzniká neobyčejně krásný a jedinečný úkaz, který zvěčňuje vzpomínku na blízkou osobu.

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.Pohřby

Kremace bez obřadu

Jedná se pouze o zpopelnění bez provedení smutečního obřadu v obřadní síni. Po obdržení faktury si urnu vyzvednete v naší kanceláři a dle Vašeho přání zajistíme uložení urny do hrobu nebo urnových hájů, rozptyl nebo vsyp popela na pietních loučkách.

Kremace s obřadem

Zpopelnění s obřadem je v současné době nejrozšířenější způsob pohřbení. Rozloučení se zesnulým se koná v obřadní síni, domu smutku nebo kostele či kapli. Vystavení zesnulého provádíme na přání pozůstalých v obřadní síni nebo po převozu v kostele či kapli. Zajistíme pro vás živou či reprodukovanou hudbu, řečníka, církevní služby, květinovou vazbu. Vše probíhá diskrétně, podle vašeho přání a na vysoké profesionální úrovni. Po smutečním obřadu je zajištěno zpopelnění zesnulého a ostatky zemřelého jsou dle přání objednavatele uloženy do hrobu nebo urnových hájů. 

Pohřeb do země

Pohřeb s uložením do země může být jak civilní, tak i církevní. Pokud se  rozhodnete pro pohřeb do hrobu nebo hrobky, zajistíme pro Vás veškeré služby s tím spojené (výkop hrobu, řečníka nebo kněze, živou hudbu dle Vašeho přání). Zajistíme pro Vás i převoz rakve a květinových darů z kostela pohřebním vozem na hřbitov, kde je dokončen smuteční obřad uložením zesnulého do země.

Rozptyl

Pietní uložení ostatků zesnulého po zpopelnění zesnulého je možno provést formou rozptylu popela na rozptylových loučkách nebo můžete zvolit variantu vsypu popela do jamky vyhloubené na vsypových loučkách.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se