Menu


slider nemazat

slider slider

Rychlý kontakt

 

Hana Vanišová

Revoluční  133 (vedle Kulturního domu)

33023 Nýřany
IČ: 41688341

+420775215860

ps-hanavanisova@seznam.cz

Stáhnout VCF

certifikat

NOVINKA

PAMÁTEČNÍ SKLO

Zvěčněte vzpomínku na milovanou osobu Památečním sklem

Památeční sklo je vytvořené spojením vysoce kvalitního křišťálu a malého množství popela zesnulého. Kombinaci jemného dekorování a popela vzniká neobyčejně krásný a jedinečný úkaz, který zvěčňuje vzpomínku na blízkou osobu.

VÍCE NA http://www.memoryurny.cz/

ps41-3int(1)

Novinky

Památeční sklo

14.8.2012

PAMÁTEČNÍ SKLO

Zvěčněte vzpomínku na milovanou osobu Památečním sklem

Památeční sklo je vytvořené spojením vysoce kvalitního křišťálu a malého množství popela zesnulého. Kombinaci jemného dekorování apopela vzniká neobyčejně krásný a jedinečný úkaz, který zvěčňuje vzpomínku na blízkou osobu.

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.Převozy do zahraničí

 

Převozy zesnulých do zahraničí uskutečňuje naše pohřební služba do bližších vzdáleností vlastními pohřebními automobily, a do všech částí světa letecky.

NON STOP SLUŽBA

+420 775 215 860

Při přepravě zesnulého do zahraničí nebo ze zahraničí naše pohřební služna nabízí kompletní servis. Jsme velmi dobře seznámeni s jednotlivými předpisy, které v různých zemí platí, naše pohřební služba Vám proto může nabídnout přesné vyplnění potřebných formalit, které jsou pro přemístění zesnulého nezbytné. 

 

 Mezi služby, které naše pohřební služba v této oblasti nabízí, patří zejména:

  • zajištění speciální rakve

  • vyřízení hygienických povolení

  • zajištění speciálního vozu s chladicím zařízením, případně zajištění speciální rakve do letadla (včetně zajištění letenek pro pozůstalé)

  • nabalzámování zesnulého (vyžadováno v některých zemích)

  • vybavení celních formalit

 

 

 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se